Kościół filadelfia

Nasza Oferta

Filadelfia działa na wielu płaszczyznach. Pragniemy docierać do różnych grup wiekowych, aby każdy z Was mógł znaleźć pośród nas swoje miejsce. Dbamy o przyjazną, pozbawioną presji atmosferę, aby każdy mógł doświadczyć radości życia z Bogiem i ludźmi. Oto, co mamy przygotowane dla Was.

Niedzielne spotkania kościoła – Filadelfia Day, czyli świętujemy!

To coniedzielne nabożeństwa. Nasze spotkania mają charakter otwarty. Zaproszony jest każdy bez względu na wyznanie, płeć, światopogląd, orientację seksualną, status majątkowy i wykształcenie. Czekamy na Was wszystkich. W radosnej atmosferze pełnej śpiewu i inspirujących kazań możesz przeżyć niezwykle swój cenny czas. Niedziela, godz. 11.00, Wodzisław Śląski, ulica Górna 8.

Dobre Domy

Prawie każdy lubi relacje. Są one czymś pięknym, choć wymagającym. Dobre Domy to spotkania domowe w mniejszych grupach na wzór pierwszych chrześcijan. Kto może uczestniczyć? Każdy jest zaproszony. Jeśli tylko poszukujesz nowych przyjaciół, więzi na dobre i na z trudniejsze momenty, to właśnie te spotkania są dla Ciebie. Dobre Domy to serce kościoła. Kościół żyje i spotyka się w Dobrych Domach.

Niebieskie Migdały

Niebieskie Migdały to spotkania dla kobiet, które mają wobec życia większe oczekiwania. Nie godzą się na nudę i przeciętność. Podczas spotkań w miłej i bezpiecznej atmosferze usłyszysz niezwykłe historie ludzi, którzy doświadczyli Boga. Niebieskie Migdały to spotkanie dla każdej z Was. Zapraszamy!

Najlepsze Popołudnie

Seniorzy mają swoje honorowe miejsce w naszym kościele. Doceniamy ich wkład w nasze życie i wychowanie. Najlepsze Popołudnie to spotkanie dla osób w wieku senioralnym. Jest czas rozmów, pysznych potraw i mądrych wykładów. Życie zaczyna się po… Sami sobie odpowiedzcie. Jesteś zaproszony, zaproszona.

Dalej

Grupa młodzieżowa DALEJ to przede wszystkim relacje. Wierzymy, że zostaliśmy stworzeni do relacji z Bogiem i ludźmi – chcemy poprzez relacje zmieniać świat wokół nas. Realizujemy swoje marzenia i pasje, dzięki temu chcemy pokazać młodym ludziom, że każdy jest w stanie zajść w swoim życiu DALEJ, niż może to sobie wyobrazić. DALEJ to spotkania dla każdego gimnazjalisty, licealisty i studenta. Jeżeli nigdy nie miałeś nic wspólnego z kościołem i wiarą – jesteś również bardzo mile widziany!

Filadelfia College

Filadelfia College to szkoła biblijna, gdzie każdy ze studentów może poznać fundamenty wiary chrześcijańskiej, jak również doświadczyć inspiracji do aktywnego życia w kościele, działania Ducha Świętego poprzez różne dary duchowe, jak również nauczyć się właściwego zarządzania finansami wg zasad Pisma Świętego. Filadelfia College to także nauczanie tzw. Teologii systematycznej oraz wartości Królestwa Bożego. Nabór do szkoły odbywa się co dwa lata, a zajęcia raz w miesiącu w piątek i sobotę przez okres dwóch semestrów. Następny nabór na wiosnę 2019.

Odkrywcy Biblii

Odkrywcy Biblii to comiesięczne weekendowe spotkanie dla każdego, kto pragnie głębiej zrozumieć Pismo Święte. Podczas spotkań w nieformalnej atmosferze uczymy się czytać Biblię, objaśniać ją i interpretować. Spotkania te przeznaczone są szczególnie dla osób znajdujących się na początku swojej duchowej przygody z Jezusem, jednak zaproszony jest każdy, kto chce lepiej poznać Słowo Boże.

Filadelfia Dzieciaki

Dziecko to największy skarb rodzica. Jako rodzice mamy względem niego wielkie marzenia, wielkie ambicje i jesteśmy ich kibicami. Kościół dziecięcy to miejsce, w którym każdy skarb jest bezpieczny, rozwija się i zmienia, aby mógł błyszczeć i jaśnieć w swoim otoczeniu. Nie ma nikogo, kto kochałby dzieci bardziej niż Jezus. W Filadelfii dzieciaki doświadczają żywego spotkania z Bogiem, który kształtuje je od najmłodszych lat.

Młodzi dorośli

To służba skierowana do studentów oraz młodych małżeństw. Mamy świadomość szczególnych potrzeb w tym obszarze kościoła. Wierzymy, że młodzi dorośli wraz z młodzieżą i dziećmi to kolejne pokolenie, które jest przyszłością kościoła. Młodzi dorośli spotykają się w małych grupach na cotygodniowych spotkaniach w środowisku domowym.

Centrum terapeutyczne

Centrum terapeutyczne Filadelfia Wolny i Zdrowy Dla osób zmagających się z uzależnieniem od alkoholu, środków psychoaktywnych, innych nałogów i związań stworzyliśmy grupę terapeutyczną Filadelfia Wolny i Zdrowy. Jej celem jest pomoc potrzebującym w wyrwaniu się ze zniewolenia. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zasady terapii uzależnień według światopoglądu chrześcijańskiego przez dobrze przygotowanego terapeutę. Program cechuje się wysoką skutecznością. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach zapraszamy do kontaktu mailowego: filadelfia@filadelfia.org.pl