26-27 MAJA 2023 Wodzisław Śląski

Atmosfera Nieba - Blask

Mówi się, że życie ma swoje blaski i cienie. W tym życiu, czasie i momencie historii chcemy spotkać się z blaskiem piękna Jezusa. Naszym głębokim pragnieniem jest stać się ludźmi, którzy niosą blask Jego piękna pośród otaczającej ciemności. Pragniemy przynieść światło w każde miejsce, do którego Bóg nas poprowadzi. Blask to konferencja dla ludzi, chcących spotkać się z Jego pięknem i żyć przebudzonym życiem, odbijając ten blask.

Atmosfera Nieba - Pokolenia

Mówcy

Atmosfera Nieba - Blask

Rick i Karren Frasure (US)

Rick i Karen pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Ukończyli Bethel School of Supernatural Ministry 2013-2017. Od ośmiu lat są częścią zespołu Chucka Perry'ego w pokojach uzdrowienia kościoła Bethel.Rick jest wieloletnim pastorem oraz założycielem służby Pastor ABBA's Fire, którego motto brzmi "Gdzie Serce Ojca dotyka ziemi". Podczas pięćdziesięciu lat jego służby Duch Święty działał w potężny sposób poprzez słowo prorocze, uzdrowienie i zbawienie wielu dusz na całym świecie. Motto życiowe Ricka to: "Przygotuj się. Jeśli miałeś tylko pięć minut na ścięcie drzewa, poświęć trzy minuty na naostrzenie siekiery". Brian LongBrian urodził się i wychował w Coalinga w Kalifornii. W 1984 roku, po doświadczeniu radykalnego nawrócenia, został misjonarzem w Afryce Południowej. Pełnił tam funkcję pastora The Island Church do grudnia 2016 roku. W następnym roku, poprzez serię wydarzeń, Pan powołał Briana do Europy Wschodniej. Choć obecnie mieszka z żoną w Redding w Kalifornii, podróżuje stamtąd do krajów europejskich. W 2010 roku doświadczył cudu uzdrowienia po dramatycznym wypadku i wielokrotnej reanimacji. Od personelu szpitala otrzymał przydomek "Cudotwórca".Brian usługuje proroctwem i przynosi zachętę do duchowego odrodzenia, a jego pragnieniem jest, aby ludzie doświadczyli radykalnej dobroci Boga.

Atmosfera Nieba - Blask

Brian Long (US)

Brian urodził się i wychował w Coalinga w Kalifornii. W 1984 roku, po doświadczeniu radykalnego nawrócenia, został misjonarzem w Afryce Południowej. Pełnił tam funkcję pastora The Island Church do grudnia 2016 roku. W następnym roku, poprzez serię wydarzeń, Pan powołał Briana do Europy Wschodniej. Choć obecnie mieszka z żoną w Redding w Kalifornii, podróżuje stamtąd do krajów europejskich. W 2010 roku doświadczył cudu uzdrowienia po dramatycznym wypadku i wielokrotnej reanimacji. Od personelu szpitala otrzymał przydomek "Cudotwórca".Brian usługuje proroctwem i przynosi zachętę do duchowego odrodzenia, a jego pragnieniem jest, aby ludzie doświadczyli radykalnej dobroci Boga.

Atmosfera Nieba - Blask

Pastor Maria Dąbrowska (PL)

Pastor Maria Dąbrowska narodziła się na nowo w 1984 roku, będąc studentką Akademii Medycznej w Lublinie. Po około dwóch latach od tego faktu otrzymała dary prorocze.

Na przestrzeni lat była zaangażowana w budowanie fundamentów ciała Jezusa Chrystusa w wielu miejscach.

Dary prorocze Marii Dąbrowskiej miały istotny wpływ na powstawanie kościołów. Na podstawie orzeczenia proroczego w Jerozolimie od kilkunastu lat prowadzi zespół proroczych wstawienników w modlitwie o narody.

Wraz z siostrą, Joanną Dąbrowską-Williams, pracowała misyjnie wśród Polonii w USA i Kanadzie. Odbyła wiele krótko i długoterminowych podróży misyjnych, posługując w kościołach w Polsce i za granicą.

Od kilku lat jest pastorem-założycielem Centrum Misyjnego Rama w Szczecinie przy Kościele Bożym w Chrystusie.

Pragnieniem pastor Marii Dąbrowskiej jest sprowadzanie i oglądanie Bożej Chwały.

Atmosfera Nieba - Blask

Ryszard Krzywy (PL)

Jest kaznodzieją zaangażowanym w działalność proroczą. Nawrócił się w Sylwestra 1977/78. Przez cztery lata pełnił funkcję pastora w zborze Zjednoczonego Kościoła Ewangelicznego w Łambinowicach, a nastepnie w Prudniku (1984-1996) w Kościele Zielonoświątkowym. W tym czasie ukończył Zaoczne Seminarium Teologiczne w Ustroniu (1985-1987) i w roku 1986 został ordynowany na prezbitera. W 1990 roku zrezygnował z pracy zawodowej, aby całkowicie poświęcić się służbie w Kościele. Obecnie jest członkiem Kościoła Zielonoświątkowego w Nysie. Od 1996 roku w służbie proroczej - usługuje w wielu krajach (Polska, USA, Kanada, Bułgaria, Ukraina, Niemcy, Belgia, Czechy, Norwegia, Anglia, Szkocja, Irlandia, Grecja)i w wielu Kościołach (Kościół Boży w Chrystusie, Kościół Chrześcijan Baptystów, Kościół katolicki, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, Chrześcijańska Społeczność, Kościoły niezależne). Latem 2010 roku rozpoczął prowadzenie corocznych obozów proroczych. Jest również zaangażowany w zborowe oraz międzyzborowe "szkoły prorocze", a jego służba została pobłogosławiona przez biskupa Kościoła Zielonoświątkowego. Często usługuje wraz z żoną Haliną. Ma troje dzieci: Eunikę, Michała i Dawida.

Atmosfera Nieba - Blask

Dawid Krzywy (PL)

Charyzmatyczny młody sługa Boży, od 2014 roku pełniący funkcję kaznodziei w Kościele Zielonoświątkowym w Nysie. Absolwent Teologii Biblijnej i Pastoralnej oraz Coachingu i Mentoringu na WSTS. Zaangażowany w służbę proroczą w Polsce i za granicą, a także w organizację Obozu Proroczego. Od 2019 roku diakon Kościoła Zielonoświątkowego oraz szczęśliwy mąż Moniki.

Atmosfera Nieba - Blask

Arkadiusz I Angelika Krzywodajć (PL)

Arkadiusz Krzywodajć nawrócił się 1993 roku i pełnił służbę lidera uwielbienia, a także starszego zboru w Jastrzębiu Zdroju. Jest absolwentem Seminarium Teologicznego w Ustroniu, politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowych Studiów Managerskich MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2000 roku jest pastorem Zboru Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim, pracuje również jako wykładowca Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej. Prowadzi szkolenia dla liderów kościelnych i biznesowych. Zainicjował wieczory prorocze on-line, które stały się wielkim wzmocnieniem dla wierzących podczas lockdownu. Jest producentem muzycznym, twórcą tekstów oraz muzyki uwielbienia oraz autorem czterech książek: Polska Twoja Ziemia Obiecana, Sztormy i burze, Poszukiwacze Skarbów oraz najnowszej Pomiędzy Ziemią a Niebem. Niedawno ukazała się jego autorska płyta pt. Ratuj moje serce. Jego hobby to aktywność sportowa, muzyka oraz temat przywództwa w XXI wieku. Służy wraz z żoną Angeliką, z którą ma dwoje dzieci, Karolinę i Jakuba.Wraz z mężem od 2000 roku służy w kościele Filadelfia. Jest uznaną mówczynią na konferencjach kobiet. Wnosi w życie słuchaczy nadzieję i odnowienie, pokazując dobroć Bożą oraz Boży plan. Potrafi wzbudzić w słuchaczach wiarę do odkrywania unikalnego powołania, jakie Bóg ma dla każdego z nas. Jest wrażliwa proroczo na to, co Bóg mówi do życia ludzi, którym usługuje. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowe studia na kierunku doradztwa zawodowego i stoi na czele działu doradztwa zawodowego w Urzędzie Pracy w Wodzisławiu Śląskim. Lubi czytać i jeździć na nartach.

Atmosfera Nieba - Blask

Team proroczy z Kościoła Bethel

Będziemy gościć grupę 10 osób obdarowanych proroczo, którzy na codzień przynależą do kościoła Bethel ( CAL ) w Stanach Zjednoczonych. Grupa ta będzie nam usługiwała podczas całej konferencji.

Uwielbienie

Zespół Filadelfia

W czasie konferencji uwielbienie poprowadzi Zespół Filadelfia, który usługuje Kościołowi proroczym obdarowaniem. Liderzy zespołu bardzo mocno wierzą, że w czasie oddawania chwały Bogu niebo nawiedza ziemię i Boża chwała dotyka wszystkich przestrzeni życia, dlatego też ludzie doświadczają uzdrowienia duszy i ciała, a ich duch zostaje odrodzony przez obecność Chrystusa. Zespół przez blisko 20 lat swojej służby wydał pięć albumów muzycznych oraz jedną płytę DVD z zapisem koncertu uwielbienia.

 

Piątek Night - KONCERT WIECZORNY

Męskie Uwielbienie gościnnie Michał Król

"Męskie Uwielbianie" to męski element Kościoła Filadelfia, poprzez który oddajemy chwałę Bogu z siłą, pewnością i pasją. Powstał z pragnienia stłuczenia powłoki pozornej twardości, męskości, zachowawczego uwielbienia, a także z chęci okazania emocji oraz miłości naszemu Bogu. "Męskie Uwielbianie" działa również jako część zespołu uwielbienia "Filadelfia" w kościele o tej samej nazwie.

Atmosfera Nieba - Blask

Plan konferencji

Piątek 26.05.2023

8.30-10.00 rejestracja ( kawiarnia otwarta od 9.00 )

10.00 -11.30 I sesja 

11.30-12.00 przerwa

12.00- 13.00 II sesja 

13.00-13.30 przerwa

13.30-14.30 III sesja 

14.30-17.00 przerwa obiadowa

17.00-20.00 Wieczór Proroczy (sesja IV) 

20.00-21.00 przerwa

21:00-22:30 Męskie Uwielbianie – Wieczór Uwielbienia 

Sobota 27.05.2023

10.00-11.30 sesja V 

11.30-12.00 przerwa

12.00- 13.00 sesja VI 

13.00-13.30 przerwa

13.30-14.30 sesja VII 

14.30-17.00 przerwa obiadowa

17.00-19.00 Wieczór proroczy* finał (sesja VIII) 

* godzina zakończenia może ulec zmianie 

Atmosfera Nieba - Blask

Czas na przerwę

Przez cały okres trwania Konferencji dla jej uczestników będzie dostępna kawiarnia pełna słodkości, napojów oraz przekąsek. Pomiędzy sesjami można nabrać w niej sił, rozsiadając się w wygodnych fotelach, pijąc kawę i herbatę oraz rozmawiając z innymi uczestnikami. Podczas przerw serdecznie zapraszamy również do naszej księgarni, gdzie można zaopatrzyć się między innymi w najnowszą książkę pastora Arkadiusza Krzywodajcia oraz w płyty Beaty Mazurek i Zespołu Filadelfia.

Atmosfera Nieba - Blask

Czas na posiłek – kiedy zgłodniałeś

Między sesjami konferencyjnymi w piątek i w sobotę zaplanowaliśmy dłuższą przerwę obiadową. Aby zjeść obiad na miejscu w kościele, trzeba zamówić posiłki podczas rejestracji.

Do wyboru dania:

Pierogi z kapustą i grzybami (8 sztuk) - 21 zł

Pierogi ruskie (8 sztuk) - 21 zł

Kotlet devolay, ziemniaki, surówka - 27 zł

Pieczeń, kluski, surówka - 30 zł

Naleśnik panierowany, żółty ser, pieczarki, czosnek - 10 zł

Kotlet z jajka, ziemniaki, surówka - 25 zł

Polecamy również restauracje w Wodzisławiu Śląskim:

- Wiejska Chata https://restauracjawiejskachata.pl/

- Pod Arkadami http://www.pod-arkadami.com/

- Trattoria https://www.trattoriawloskieklimaty.pl/

- Szwajcaria https://restauracja-szwajcaria.pl

/- Ostrava http://hotelostrawa.pl/pl.html

  • Art Pizza https://www.art-pizza.pl/- McDonald's
  • Czas Na Odpoczynek. Polecamy hotele w Wodzisławiu Śląskim:

- Amadeus http://hotelamadeus.pl/

- Ostrava http://hotelostrawa.pl/pl.html

- Leśniczówka https://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/

- Jordaszka https://jordaszka.pl/

Atmosfera Nieba - Pokolenia

Czas Na Odpoczynek

Polecamy hotele w Wodzisławiu Śląskim:

- Amadeus http://hotelamadeus.pl/

- Ostrava http://hotelostrawa.pl/pl.html

- Dworek nad Stawem http://www.dworeknadstawem.pl/

- Leśniczówka https://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/

- Jordaszka https://jordaszka.pl/

Atmosfera Nieba - Pokolenia

Parking

Po zamówieniu obiadów i hoteli, czas stawić się na konferencji. Wiemy, że wiele osób przyjedzie samochodem, dlatego proponujemy kilka miejsc do zaparkowania:

Bezpłatny parking przy kościele

Bezpłatny parking w pobliżu kościoła.
Płatny parking, na przeciwko Galerii Karuzela.

Atmosfera Nieba - Blask

Rejestracja

Atmosfera Nieba - Blask

Ważne

Jeśli nie możesz być osobiście mamy dla Ciebie informacje pracujemy nad odpłatnymi transmisjami z konferencji.

Link do transmisji pojawi się tutaj w późniejszym terminie