28-29 maja 2021 Wodzisław Śląski

Atmosfera Nieba - Dotyk

Za nami druga edycja konferencji „Atmosfera Nieba”. W tym roku szczególnie oczekiwaliśmy i pragnęliśmy doświadczyć Bożego „Dotyku”.

Wierzymy, w moc Ducha Świętego, który obdarowuje nas swoimi darami. Bóg w swojej miłości i mocy dotyka nas. Dotyk samego Boga wyzwala, przemienia, napełnia miłością. Naszym celem jest szukać bliskości Boga i Jego mocy, doświadczać słów proroczych, uzdrowień i napełnienia mocą Bożą.
Te dwa dni spędzone razem były czasem objawiania się wyjątkowych przejawów Bożej obecności.

Wiele osób otrzymało proroctwa, otrzymaliśmy dwa świadectwa uzdrowienia długotrwałego bólu kolana oraz uzdrowienie kostki skręconej na deskorolce.
Mówcy Liliana Cydejko, Beata Mazurek, Jakub Kamiński, ps Adam Piątkowski i ps Arek Krzywodajć zainspirowali nas w wyjątkowy i niezapomniany sposób.
Wierzymy, że każda osoba uczestnicząca w naszej majowej konferencji mogła doświadczyć namacalnej Atmosfery Nieba i Bożego dotyku.
To był wyjątkowy i przemieniający czas, jednak wiemy, że przed nami jest jeszcze więcej. Dlatego zachęcamy Cię z całego serca, bądź z nami za rok na kolejnej edycji „Atmosfery Nieba”.

Poniżej możecie znaleźć fotorelację z całej konferencji!

Atmosfera Nieba - Dotyk

Mówcy

Liliana Cydejko

Z wykształcenia pielęgniarka i teolog. We wcześniejszych latach łączyła pracę w szpitalu z prowadzeniem działalności gospodarczej. Obecnie pracuje jako wykładowca i doradca oraz współpracuje z różnymi wspólnotami chrześcijańskimi w Polsce. Usługuje w proroczy sposób na wielu konferencjach jak również uczy praktycznej strony tego daru. Na stałe związana jest z Fundacją OBDS oraz wieloma organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz społeczeństwa. Jako typowy „ludziolub” lubi pracę z ludźmi. Jest żoną oraz szczęśliwą matką dwóch córek.

Jakub Kamiński

Ewangelista, charyzmatyczny mówca, wizjoner, pionier. Nieustępliwy w szukaniu Bożej woli, szalenie rozkochany w Bożej obecności. Jego słowa inspirowane przez samego Ducha Świętego pobudzają ludzkie serca do pójścia za Bogiem i przedstawiają chrześcijaństwo w bardzo praktyczny sposób. Jego osobistym marzeniem jest oglądanie przebudzenia wśród narodów, a w szczególności w Polsce, gdzie obecnie mieszka oraz prowadzi służbę Nations On Fire.

Arkadiusz Krzywodajć

Arkadiusz Krzywodajć od 2000 roku jest pastorem Kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. Jest autorem czterech  książek „Polska Twoja Ziemia Obiecana”, „Sztormy i burze”, „Poszukiwacze Skarbów” oraz najnowszej „Pomiędzy Ziemią, a Niebem”. Producent muzyczny, autor tekstów oraz muzyki uwielbienia. Ukończył Uniwersytet Śląski na kierunku politologii oraz Podyplomowe Studia Managerskie MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest absolwentem Seminarium Teologicznego w Ustroniu oraz wykłada na WSTS. Podczas lockdownu był inicjatorem wieczorów proroczych on-line, które stały się wielkim wzmocnieniem dla wierzących zamkniętych w domach. Jego hobby to: aktywność sportowa, muzyka oraz przywództwo w XXI wieku. Razem z żoną Angeliką ma dwójkę dzieci: Karolinę i Jakuba.

Beata Mazurek

Liderka uwielbienia w Kościele Filadelfia. Niesamowicie utalentowana autorka piosenek, która na swoim koncie posiada wiele płyt nagranych wraz z Zepołem Filadelfia. Aktualnie nagrała swoją pierwszą solową płytę „Spotkanie Serc”. Beata wyznaje, że właśnie uwielbienie jest owym spotkaniem serc, kiedy serce Boga spotyka się z sercem człowieka. Swoją służbą w uwielbieniu jak i jako kaznodzieja inspiruje wielu. Jej miłość do Boga i ludzi jest odczuwalana na każdym kroku. Beata wraz z mężem Danielem ma dwójkę dzieci Szymona i Natashę.

Adam Piątkowski

Adam Piątkowski jest pastorem kościoła „Wrocław dla Jezusa”. Jego służba charakteryzuje się dużym namaszczeniem i proroczym charakterem.

Ps Adam w swoim sercu nosi wizję silnego kościoła, który w obecnych czasach ma silny wpływ na otoczenie, objawiając Królestwo Boże.

[formidable id=1 title=true description=true]