image (4) (1)

Niebieskie Migdały

Między nami kobietami:
Historia Agaty Strzyżewskiej: podróż od nieśmiałości do odwagi.
Wystawa obrazów Agaty Tuckiej-Marek.

Kilka ważnych tematów, które poruszymy podczas spotkania:
– jak ważne jest odkrycie siebie i swojego powołania (celu, do którego zmierzam)?
– czy poszerzanie strefy komfortu jest potrzebne?
– czy znam swoją wartość, jak ją odkryć? 
– jakie ma to znaczenie dla mnie samej?

Co planujemy:
Jeśli chcesz ciekawie spędzić czas przy dźwiękach energetycznej muzyki, posłuchać inspirujących historii kobiet, porozmawiać z kimś interesującym, zachwycić się pięknymi obrazami lub po prostu zrobić coś innego niż zwykle – to spotkanie jest dla Ciebie.

Agata Strzyżewska  – misjonarka i ewangelistka. Autorka Szkoły Pasji i Wizji. Prezes Fundacji Wszystko jest Możliwe. Inicjatorka Kościoła Ulicznego w Gdańsku oraz społeczności Tłusta Owca. Prowadzi na YouTube popularny codzienny program Przebudzenie 5 Rano. Prywatnie od 27 lat szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych córek, z którymi również działa misyjnie. Mieszka pomiędzy trzema jeziorami na szczycie góry, otoczona mnóstwem żurawi. Uwielbia czytać książki o średniowiecznych rycerzach, pływać, biegać, budować domy i planować wyprawy w dzikie i nieznane zakątki. 

Agata Tucka-Marek – właścicielka marki Five Foule, powstałej z miłości do koni i jeździectwa. Kobieta pełna pasji w różnych przestrzeniach artystycznych, począwszy od projektowania strojów dla kobiet, po malowanie obrazów czy architekturę wnętrz. Kocha tworzyć i mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość. Kocha odkrywać kobiecość, którą podziwia, celebruje, docenia i podkreśla w swoich projektach artystycznych.

Serdecznie zapraszam:
4.03.2023 r., godz. 17.00
ul. Górna 8
44-300 Wodzisław Śląski

Angelika Krzywodajć 

Tags: No tags

Comments are closed.